Неділя, 24.06.2018, 05:54

Серед багатоповерхівок, у самому центрі нашого рідного міста Вишгород, знаходиться маленька чудова країна дитинства під назвою дитячий садочок «СОНЕЧКО».

ВИШГОРОДСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК) „ СОНЕЧКО”

КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Історична довідка:

Дошкільний навчальний заклад був заснований у 1968 році Каскадом Середньодніпровських ГЕС.

20 липня 2000 року право власності на дошкільний заклад „Сонечко” було передано Вишгородській міській раді.

26 червня 2007 року статус садочка був змінений і він отримав назву -

дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) „Сонечко” комбінованого типу комунальної власності.

Сьогодення:

ДНЗ „Сонечко” сучасний оздоровчий комплекс, пріоритетним завданням якого є виховання здорової гармонійно розвиненої творчої Дитини.

В дитячому садку створений  єдиний блок заходів оздоровлення малюків.

У закладі 7 вікових груп - 225 дітей, з ними працює команда досвідчених медиків і педагогів: лікар педіатр, медична сестра, масажист, логопед, психолог, фізінструктор, музкерівник  та 11 педагогів (із них 8 - з вищою педагогічною освітою та 3 - з середньою спеціальною освітою).

В садочку працює фізкабінет, де проводяться лікувально-профілактичні процедури на приладах УВЧ, „Солюкс”, ультразвук, тубус-кварц, інгаляції з травами на інгаляторі „Вулкан-1”, які проводить досвідчена медична сестра. Успішно працює масажний кабінет. Окремо, від музичної зали, обладнана фізкультурно-оздоровча зала для занять спортом та корегуючою гімнастикою.

«  Червень 2018  »