Вишгородський МК ДНЗ (я/с)

Cонечко

Завдання на новий 2016- 2017 навчальний рік та оздоровчий    період

«Як у нас на Україні»

1.Формувати ціннісне ставлення до культури українського на­роду,

його    історичного минулого, мови, звичаїв, традицій.

2.Формувати моральні норми гуманної взаємодії з  природним довкіллям.

Виховувати любов та бережливе ставлення до природи рідного краю.

« Хочеш бути здоровим – будь ним».

1.Продовжувати планувати та реалізовувати заходи щодо збереження та формування фізичного, психічного здоров’я дітей у дитсадку, пропагувати здоровий спосіб життя в родині, підтримувати у дітей інтерес до різних видів спорту, занять фізкультурою, плаванням.

2.Продовжувати впроваджувати в практику роботи Програми

Українського інституту екології людини М. Курика  «Екологічний дошкільний заклад» та   методики екологічного   обстеження дітей.

«Бережливість - життя красить».

1.Активізовувати пізнавальну діяльності дошкільників в процесі ознайомлення з природою

2. Формувати у дітей економічне мислення шляхом залучення старших дошкільнят в процес сюжетно-рольових ігор, настільно-друкованих, дидактичних; читання художньої літератури.

3. Педагогічно взаємодіяти з батьками, проводити просвітницьку роботу з питаньекономічної освіти дошкільників та активно їх залучати до процесу формування економічних знань дітей в умовах дошкільного закладу та сім’ї.