Субота, 16.12.2017, 15:56
Головна » 2017 » Травень » 5 » Круглий стіл на тему "Запобігання насилля в сім'ї"
Круглий стіл на тему "Запобігання насилля в сім'ї"

Ще недавно в нашому суспільстві вважалося неприйнятним говорити відверто про насильство в сім'ї. Проте ця форма насильства існує давно і зустрічається досить часто.

Насилля в сім’ї — це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї щодо іншого, які порушують його права і свободи як людини і громадянина, завдають моральної, фізичної чи психологічної шкоди.

Нажаль, переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім'ї є внутрішньою проблемою цієї сім'ї і не потребує втручання.

Одним з основних завдань вихователів, педагогів, практичних психологів, соціальних служб за для запобігання сімейній дискримінації та насиллю в сім’ї — організувати належну просвітницьку роботу з батьками.

5 травня в ДНЗ "Сонечко" відбулася зустріч батьків з працівниками  служби у справах дітей на чолі з Мельник Ольгою Василівною. Темою круглого столу, як раз і була: "Запобігання насилля в сім'ї". Під час зустрічі батьки дізналися які є  форми, види насильства та дискримінацій, про права та обов'язки, що до виховання дітей, як запобігти насиллю у сім’ї,  як виховувати дитину не травмуючи її психіку Батьки мали можливість задати питання і отримати кваліфіковані відповіді та поради на актуальну тему.

Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь, навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги і захисту.

Любов - найкращий засіб виховання!

Переглядів: 269 | Додав: Cонечко | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »

Причини виникнення кінетозу та його профілактика (0)