Субота, 16.12.2017, 15:53
Головна » 2017 » Квітень » 7 » Підготовка до благодійної акції
Підготовка до благодійної акції

Весна! Оживає природа, прокидаючись від зимової сплячки. Все навколо дихає і дзвенить. У повітрі пахне весною.

З далеких теплих країв повертаються птахи і приносять з собою свої мелодійні дзвінкі пісні. Всюди відчувається запах весни. Великі бруньки на деревах і кущах швидко розкриваються, перетворюючись в яскраво-зелені молоді листочки. Зацвітають сади, а  солодкий аромат розноситься на всі боки теплим весняним вітерцем.

В такі чудові і теплі дні в садочку «Сонечко» розпочата підготовка до благодійної акції. Весь колектив збирається,  щоб власноруч зробити маленьких фетрових курчат - символ найбільшого свята в житті православної людини Пасхи.

13 квітня курчата полетять в оселі наших вихованців, а вирученні кошти підуть на допомогу, шестирічному Павлу.

Павлик  збирається з 1 вересня йти  до  Хотянівської  школи  у  перший  клас, але ,на  жаль, він самостійно  це  зробити  не може, бо  не  ходить  без  підтримки  мами  або  бабусі (має  діагноз – спастичний  тетрапарез, переніс  дві  операції  з  шунтування ).  Щороку мама і бабуся возять Пашу в різні санаторії і реабілітаційні центри. Напевно, немає жодної методики, яку б на собі не відчула дитина. Випробувані  всі можливі в Україні  традиційного та інноваційного підходи.  Щоб Павлик міг краще рухатись сам, треба їхати в Будапешт, для застосування кондуктивной терапії.

Добро  творити  може  кожен, але  щоб  повірити  в  силу  добра, треба  розпочати   його  творити  самому.

Карта Приватбанку  4149 4978 1150 4184 мама Ступак Ирина

Категорія: Акції | Переглядів: 310 | Додав: Cонечко | Рейтинг: 0.0/0