Субота, 16.12.2017, 15:57
Головна » 2014 » Жовтень » 2 » Сонячні голуби миру
Сонячні голуби миру

Настала осінь. Пора різноманітності, пора яскравих фарб. Милують око осінні барви. Дітвора бігає по вулиці, збираючи каштани і жолуді, створює букети з листя. У садочку «Сонечко» свято - 2 жовтня відкрилася виставка дитячих робіт з природного матеріалу.
Але ця осінь запам'ятається всім не тільки красою фарб.
Події, що відбуваються в країні затьмарюють радість від теплих осінніх днів. В наших душах і серцях біль, страх, жалість, нерозуміння того, що відбувається, але величезна віра і надія на мир. МИ запитуємо себе : Що робити? Як жити? Ми не знаємо, як відповісти дітям на їхні запитання: Де тато? Коли він повернеться? Але ми впевнені, що солдатам - чоловікам, братам, синам потрібна наша допомога і теплота.
Тому в садку «Сонечко» було вирішено провести акцію «Допоможи солдату». В її організації брали участь всі співробітники садка. Кілька тижнів вихователі своїми руками робили символ надії і чистого неба «Голуба миру» з білого фетру. В день виставки голубки розлетілися в сім'ї наших вихованців.
День добігає кінця. Всі втомлені, але переповнені радості. Вийшло. Збирається комісія для підрахунку грошей. Начебто вже сума зараз стане відома, але кожен висловлює свої припущення скільки ж. І ось вони сухі цифри 3082грн. Знову радість, цифра перевищує очікування. Тепер ми впевнені, що зможемо купити чай, каву, теплі шкарпетки і передати їх надійними і перевіреними волонтерами солдатам 11-го або 25-го батальйону, в яких служать хлопці з нашого міста.
Спасибі всім співробітникам, батькам за допомогу та участь. Миру і чистого неба.

Категорія: Акції | Переглядів: 716 | Додав: Cонечко | Теги: ДНЗ Солнышко, Садик, Вышгород, Рекомендация психолог, Город, акция | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2014  »

Методика рятування від шкідливих звичок (0)