П`ятниця, 23.02.2018, 17:34
Головна » 2017 » Червень » 12 » Соняшний ювілей
Соняшний ювілей

25 травня свій півстолітній ювілей відзначав дошкільний навчальний заклад «Сонечко». Наче вчора  відкрив свої двері для маленьких вишгородців затишний, просторий дитячий садок. Багато поколінь виховувалось в ньому, і тепер вже онуки та правнуки ведуть своїх малюків до вже сучасного, гарного закладу.  В цей день всі в садочку були сповнені піднесеного та хвилюючого настрою, оскільки у гості завітали поважні та дорогі гості, а саме: заступник голови Вишрогодської районної державної адміністрації Потапенко Анатолій  Іванович, голова Вишгородської міської ради Момот Олексій Вікторович,  начальник відділу освіти  Вишрогодської районної державної адміністрації Фороща Тетяна  Володимирівна, секретар Вишгородської міської ради Бражнікова Тетяна Олексіївна, голова координаційної ради профспілок у Вишгородському районі Кийко Віктор Михайлович, депутат Виговський Валерій Павлович, директор Хотянівської школи Яковенко Тетяна Яківна, почесний громадянин міста Вишгорода Бурдак Іван Григорович, завідувач ДНЗ «Ластівка» Литвиненко Галина Петрівна та  завідувач ДНЗ «Чебурашка» Шишикіна Людмила Олександрівна,   а також працівники нашого закладу, які багато років присвятили себе справі виховання маленьких громадян міста Вишгорода. Гості відвідали  виставку картин працівників закладу та виставку всіх випусків  дітей садочка «Сонечка».  Маленькі господарі – дошкільнята хвилювалися в очікуванні, оскільки приготували яскраві та цікаві номери. Святковий концерт  захоплював та відносив  усіх  у світ дитинства, радості та  безтурботного життя. Наші гості висловлювали слова вдячності за запросини та бажали дошкільному закладу іще багато нових звершень та здійснення заповітний  мрій. Особливо хочеться подякувати   Вишрогодській районній державній адміністрації  за корисний подарунок – кольоровий принтер, голову Вишгородської міської ради Момота Олексія Вікторовича за професійну   морозильну камеру та квитки для колективу до Київської філармонії на творчий вечір присвячений пам'яті Івана Миколайчука,  начальника відділу освіти  Вишрогодської районної державної адміністрації Форощу Тетяну  Володимирівну за сертифікат на придбання сучасного кольорового принтера, голова координаційної ради профспілок у Вишгородському районі Кийко Віктору Михайловичу за грошовий подарунок, директора  Хотянівської школи Яковенко Тетяну Яківні за  гарну картину, а також дякуємо завідувачам дошкільних закладів «Чебурашка» та «Ластівка» за картину та вазу для нашого закладу. Хочеться подякувати депутату Виговському Валерію Павловичу за зручні вішалки  та смачний торт. Свято вдалося завдяки великій роботі дружного та відповідального колективу навчального дошкільного  закладу «Сонечко», під керівництвом молодого та творчого  завідувача Ольги Миколаївни Треть’якової,  нашим маленьким діткам, які виступали, та їхнім батькам за підтримку  під час підготовки. Дякуємо усім небайдужим за співпрацю, бо  діти, це наше майбутнє та наша впевнена старість.

Фото:  керівник гуртка Ігоніна Олена

Автор статті: методист ДНЗ «Сонечко» Інна Самойленко

Категорія: Різне | Переглядів: 119 | Додав: Cонечко | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »