Вишгородський МК ДНЗ (я/с)

Cонечко

Завітали гості служби цивільного захисту
Просмотры: 102 | Cонечко | 12.12.2018 | Комментарии 0

Вже стало доброю традицією, коли батьки наших вихованців, допомагають нам у навчально-виховному процесі, це і підготовка та участь у святах та
розвагах, активна участь у спільних відкритих заходах, участь у акціях, та
суботниках. Ось і сьогодні до нас завітали гості, це батько нашої вихованки Грабов'юк Віталій Миколайович - майор служби цивільного захисту зі своєю бригадою на пожежній машині. Вони познайомили малюків з особливостями праці пожежників, нагадали правила протипожежної безпеки та поведінки на випадок виникнення пожежі. Малюки навіть приміряли на себе обладунки-захисний шолом, кисневу маску, а хлопчаки включали воду з брандспойту. Усім дітям хотілося відчути себе справжнім пожежником, а головне вони зрозуміли що з вогнем не можна жартувати. Діти залюбки фотографувалися та отримали позитивні емоції від зустрічі.

Методист Інна Самойленко

Добавьте свой комментарий